Červen 2012

Oriflame kosmetika

13. června 2012 v 10:08
Přírodní švédská kosmetika značky Oriflame je v České Republice velice známá. Ptáte se proč? Oriflame v první řadě upoutá svou cenou, nebo spíš tím, co za výhodnou cenu nabízí - plnohodnotnou přírodní kosmetiku. Dále pak v ČR totiž působí na devadesát 1000 nezávislých kosmetických členů Oriflame Jistě hodně tím, že za zcela standardní ceny poskytuje trochu navíc - přírodní kosmetiku. Ta je vždy o mnoho dražší, ale Oriflame dbá na kvalitu i na cenovou dostupnost své kosmetiky. Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem firmy Oriflame a získat tak značnou řadu výhod, určitě neváhejte - registrace OriflameVám přináší ihned tyto výhody a bonusy:
 • Produkty je možné ihned nakoupit s 23% slevou
 • buďte svým pánem pracujte a vydělávejte kdy se Vám to hodí
 • dárky v hodnotě 4494 Kč ZDARMA
 • pravidělně dostáváte nový katalog Oriflame - každé tři týdny
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • máte možnost výrobky ihned prodávat a ponechat si tak jistý 30% zisk
My se teď podíváme, v čem je tedy Oriflame přírodní. Samozřejmě, nejdůležitější jsou suroviny, jenž jsou v první řadě přírodního původu - chemie sem prostě silně nepatří a to ne z důvodu, že je to "in", ale jednoduše proto, že přirozenou krásu si chemií nekoupíme. Oriflame ale uznává přírodu i v jiných oblastech - kupříkladu vůbec neprovádí pokusy na zvířatech, což by snad ani k povaze jejich produktů nebyl ani takový zločin. Oriflame ale také dbá na užití přírodu nezatěžujících materiálů, například spreje jsou založeny na přirozené aerosolové bázi, ne na freonech a podobných škodlivých látkách. Kosmetika Oriflame taky pokrývá požadavky většiny žen a do určité míry i mužů - hlavně zástupkyně něžného pohlaví nemají těžkost vybrat si ze stovek výrobků pro nejrůznější příležitosti a části těla. Obličej, oči, vlasy, ruce, nohy i celé tělo, to je pole působnosti výrobků Oriflame. http://www.ori-katalog.cz

Oriflame aktuální katalog

11. června 2012 v 12:06
Světovému fenoménu jménem Wellness podlehla i kosmetická společnost Oriflame. Jakým způsobem jde Oriflame a wellness dohromady ? Oriflame.cz je viditelná zejména na poli wellness péče uvnitř našeho těla - produkuje vlastní potravinářské doplňky, jenž nalezneme pod označením Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky jsou tvořeny zejména antioxidantu astaxanthinu. Tato slučenina nabízí hodně využití - trošku vás asi překvapí, že tento blahodárný doplněk naší stravy se využívá i při pěstování některých, zejména mořských živočichů. K čemu je, ale astaxanthin lidem a tedy i firmě Oriflame? Jako antioxidant zasahuje proti kardiovaskulárním chorobám a dle některých vědců i proti rakovině. Jeví se tedy, že Oriflame.cz počítá s wellness opravdu vážně, což je ale logické, protože se tímto jevem nechává strhnout v dnešní době, kdy je každičký člověk ohrožen civilizačními chorobami Chcete-li se stát kosmetickým poradcem společnosti Oriflame.cz a získat tak obrovskou řadu výhod, určitě neváhejte - registrace Oriflame Vám přinese ihned tyto výhody a bonusy:
 • Produkty máte možnost okamžitě nakoupit s 23% slevou
 • buďte svým pánem ( šéfem) pracujte a vydělávejte kdy se Vám to líbí
 • dárky v hodnotě 4092 Kč ZDARMA
 • pravidělně dostanete nový katalog Oriflame - každé tři týdny
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • pracujte s nádhernou provizí 30 %