Březen 2013

Oriflame - kosmetika

24. března 2013 v 10:15

Oriflame cz

Zajímáte se o kosmetiku ? Chtěli by jste si vydělat ? S kosmetikou Oriflame je to snadné. K tomu, aby jste mohli vydělávat s kosmetikou Oriflame vám stačí stát se členem Oriflame a mít v kabelce stále aktuální katalog Oriflame. Zaregistrovat se k Oriflame můžou všichni kde je starší 15 let, stačí pouze vyplnit registrační formulář, který vám vezme 5 minut času. Obratem vám zašlem veškeré potřebné materiály, aby jse mohli začít vydělávat. Zašleme vám katalog + ceník Oriflame.

Registrace Oriflame

S prodeje kosmetiky budete mít zisk 30% a to není málo. Např. kamarádka si od vás objedná vůni za katalogovou cenu 599 Kč. Vy Oriflame zaplatíte za tuto vůni 461 Kč. Rozdíl je váš zisk a to 138 Kč. Zisk 30% máte s každého prodaného výrobku Oriflame. Tak proč to nezkusit se zaregistrovat k Oriflame a vydělávat tak jednoduše. Zaregistrovat se můžete ihned zde.

Oriflame registrace

15. března 2013 v 16:40
Už máte dost předražené kosmetiky? Máte pocit, že kdykoliv si jdete koupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na špatný produkt? Udělejte takovýmto situacím přítrž, řešení bývá tak snadné! Stačí se zaregistrovat a stát se kosmetickou poradkyní firmy Oriflame.
Firma Oriflame je známá v našem regionu řadu roků, a pořád si nalezne další a další zákazníky. Politika společnosti je nadmíru moderní, neboť nabízí možnost vydělat peníze i konečným prodejcům. Prakticky to funguje tak, že se snadno zaregistrujete přes síť a od tohoto okamžiku, jste už pány své pracovní doby. Oriflame nikoho neomezuje, můžete mít výdělky v řádech tisíců eventuálně jen v deseti korunách, za podmínky že ale nic neprodáte, nic se nestane, společnost vás do ničeho nutit nebude.
Kromě toho, že budete mít přístup k naprostým novinkám, na vás čeká ještě celá řada předností. Velkou výhodou může být asi fakt, že máte slevu 30% na veškeré produkty. Tento bonus je váš zisk při prodeji, která další firma vám nabídne takhle vysoký podíl na zisku? Zřejmě byste hledali nadarmo, důvodem je i to, že obchod si řídíte sami. Není nutné se avšak ničeho obávat, je vlastně na vás kolik toho prodáte, když nic tak se nic nestane, ovšem vy pak také nic nevyděláte. Oriflame kosmetiku je možné dodávat na všech místech, ať už se jedná o vaše kolegy, rodinu, čtenářky kroužek nebo i ordinaci vašeho lékaře, všechno řídíte vy.
Oriflame školení a akce vám také dávají možnost osobnostního i profesního rozvoje - a většina z nich je zcela zdarma! Neustále se budete vzdělávat v nových trendech v kosmetice a kráse, bez jakéhokoli finančního rizika. Oriflame na www.kosmetika-sleva.cz

Oriflame

15. března 2013 v 15:37
Hledáte nějaký příhodný přivýdělek? Zdá se vám, že kdykoliv si potřebujete koupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na méněcenný produkt? Udělejte těmto zážitkům rychlý konec, řešení bude tak snadné! Stačí se zaregistrovat a stát se kosmetickou poradkyní společnosti Oriflame.
Jméno Oriflame je u nás v podvědomí mnoho roků, a ustavičně si najde další a další klienty. Politika společnosti je velice moderní, poněvadž dává vydělat peníze i koncovým poradcům. V praxi to funguje tak, že se snadno zaregistrujete přes síť a od tohoto okamžiku, jste již svými šéfy. Oriflame nikoho neřídí, můžete mít zisky v řádech tisíců eventuálně jen v deseti korunách, pokud ale nic neprodáte, nic se neděje, firma vás do ničeho tlačit nebude.
Kromě toho, že můžete mít přístup k naprostým novinkám, na vás čeká ještě celá řada bonusů. Velké výhodou je zřejmě fakt, že budete mít slevu 30% na všechny produkty. Tato sleva je váš zisk při prodeji, která jiná firma vám má v nabídce tak vysoké provize? Zřejmě byste hledali marně, příčinou je i to, že obchod si zajišťujete sami. Není třeba se avšak ničeho obávat, je totiž na vás jak mnoho toho prodáte, když nic tak se nic neděje, pouze nic nevyděláte. Oriflame kosmetiku je možné dodávat na všech místech, ať už jde o vaše kamarády, rodinu, čtenářky kroužek nebo i ordinaci vašeho lékaře, všechno řídíte vy.
Firemní politikou Oriflame Cosmetics je, aby veškeré přísady a složení výrobků na celém světě splňovaly nejaktuálnější verze Nařízení o kosmetických přípravcích Evropské unie 76/768/EEC a odpovídaly bezpečnostním požadavkům americké FDA (Food and Drug Administration - Úřad pro léčiva a potraviny). Více dovíte na www.ori-katalog.cz